قوانین سایت

img
img
img
img
shape
shape
به نام خداوند جان وخرد

مقررات و توافق نامه استفاده از سايت کلید فایل:

شما با ورود به صفحات سایت www.kelidfile.com موافقت خود را با قوانین و شرایط ذیل اعلام می کنید.

کلیدفایل مقیم و تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران است و انتشار موارد غيرقانوني مغایر با عرف و قوانین جاری کشور در سایت کلید فایل ممنوع می باشد و سايت کلیدفایل نا گزیر از بستن حساب کاربر متخلف و حذف آن از لیست های مربوطه است.

کلیدفایل مجاز است خدمات و محتویات سایت را از طریق سایت کلیدفایل ارائه نماید.اما انتشار این محتویات از طریق وب سایت های دیگری غیر از وب سایت کلید فایل و به هر صورتی ممنوع بوده مگر با اجازه صاحبان فایل ها و املاک.

با ارسال اطلاعات در سایت کلیدفایل به عنوان مثال از طریق بار گذاری فایل املاک و متن آگهی و یا از طریق ایمیل و غیره، شما تعهد و موافقت می کنید که:

(الف) این اطلاعات مغایر با عرف و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران یا نامناسب برای عموم نمی باشد .

(ب) شما صاحب و مسئول این اطلاعات بوده و کلید فایل می تواند این مطالب را بدون هیچ محدودیت و مسئولیتی در وب سایت کلید فایل انتشار دهد لیکن کلیدفایل هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای این اطلاعات که در سامانه کلیدفایل قرار می گیرد نخواهد داشت

(ج) این اطلاعات منجر به گمراهی دیگران نمی شود.

(د)سایت کلید فایل بعضا" براي اطلاع يافتن شما از مطالب مهم به شما ايميل یا پیامک هايي را ارسال ميکند. شما بدينوسيله موافقت خودرا با دريافت اينگونه ايميل ها و پیامک ها اعلام مي داريد.

توصیه اکید کلیدفایل جهت انجام معاملات املاک، پس از پیدا کردن ملک یا املاک مورد نظر خود در سایت ، استفاده از خدمات مشاورین املاک دارای مجوز از اتحادیه های مشاورین املاک می باشد.

کليه محتويات نرم افزاري و نوآوری ها و طرحهاي تجاری و غیر تجاری و زیر سیستم های سايت کلید قایل متعلق به شرکت داده پردازی هفت هزارگان سامانه بوده و کليه حقوق آنها متعلق به اين شرکت بوده و کپی برداری و استفاده از آنها موجب پیگرد قانونی است.
image
بالا